Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu!

Opublikował Marcin Sielowski w 14 lutego 2016
| 0

W Hali Stulecia odbyła się trzecia wrocławska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM . Zainteresowanie nowymi mieszkaniami nie słabnie! Jak się okazało pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe we Wrocławiu odwiedzila rekordowa ilość osób szukających nowego M4!

Już w sobotę, od wczesnych godzin przedpołudniowych “fala” odwiedzających zalała płytę główną Hali Stulecia. Momentami wystawcy nie nadążali z udzielaniem informacji na temat oferowanych inwestycji. Na szczęście organizator zapewnił dodatkowe atrakcje w postaci otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Bardzo sprawnie funkcjonowały punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymali:

– bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej

– mapy inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu

– ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe [dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku]

Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
odbędzie się 3-4 września 2016 w lobby Stadionu Miejskiego Wrocław.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej videorelacji:

Porównaj oferty