Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Viva! Park

ul. Wierzyńskiego, Wrocław, Wojszyce
dodaj do ulubionych
1193

Opis inwestycji

Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się zupełnie coś innego. Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebna jest zatem nieruchomość, która zapewni komfort wszystkim członkom rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.


Aktualna oferta

Dostępne bliźniaki >> 5 bliźniaków
Powierzchnie bliźniaków >> 165 mkw
Ogród >> od 333 m² do 383 m²
Cena za 1 mkw >> skontaktuj się z deweloperem


Pełna lista dostępnych mieszkań >>


Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienić w najpiękniejsze wnętrze zgodne z każdym gustem.

Liczy się miejsce. Bezpieczne, przyjazne, gdzie można cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń.

Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzanych przez zespół ekspertów nad projektem osiedla, by dopieścić go w każdym szczególe.

Wiedząc o tym, stworzyliśmy Viva! Park: unikalne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi klientami. Tu mogą Państwo stworzyć wymarzony azyl, bez żadnych kompromisów.

Oferta

Osiedle Viva!Park powstaje w zielonym zakątku wrocławskich Wojszyc, w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego. To cicha i bezpieczna okolica, z przewagą zabudowy willowej. Południe Wrocławia to szczególnie pożądany adres, ze względu na świetną infrastrukturę, bliskość centrum i unikalny, kameralny charakter zabudowy.

Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu powstaną 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest już z końcem 2018 roku!

W kolejnym etapie kontynuowana będzie zabudowa jednorodzinna. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

Komfortowe domy

Każdy z domów powstających w pierwszym etapie posiada powierzchnię użytkową ok. 165 m2. Na parterze zaprojektowano piękną, otwartą przestrzeń: niezwykle przestronny, 40-metrowy salon połączony będzie z ciekawie zaaranżowaną częścią komunikacyjną i wygodną, 10-metrową kuchnią. Dodatkowo na tej kondygnacji znajdzie się duży wiatrołap z miejscem na pojemną szafę i wyjściem do 35-metrowego garażu oraz WC z pomieszczeniem gospodarczym.
Na piętrze powstają 4 ustawne sypialnie oraz rodzinna łazienka o powierzchni 5,79 m2. Do każdego z budynków przynależeć będzie duży, prywatny ogród. Powierzchnie działek wynosić będą od ok. 333 m2 do ok. 383 m2, w zależności od usytuowania na planie osiedla.


Ulica: ul. Wierzyńskiego
Miasto:
Dzielnica:
Kod pocztowy: 52-241
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 7339

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Podobne oferty

Sprzedaż

Wille Markowskiego

6 490 zł/mkw
Domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Osiedle VDVA Wille Markowskiego to inwestycja realizowana przez DŚ [more]
Domy w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Osiedle VDVA Wille Markowskiego to inwestycja realizowana przez DŚ [more]
73,00 m2full info

Porównaj oferty