Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Słoneczne Marszowice

3 414 zł/mkw
Grębocicka, Marszowice
dodaj do ulubionych
2276

Opis inwestycji

AdBud stawia sobie za cel budowę i sprzedaż jak najlepszego jakościowo produktu. Osiągamy ten cel dzięki bazowaniu na wypracowanym doświadczeniu, nieustannej dbałości o szczegóły, wysokiej jakości materiałów i staranności wykonania oraz przemyślanym działaniom na każdym etapie planowania i budowania inwestycji. W naszych działaniach wspierają nas zaufani partnerzy i dostawcy z którymi współpracujemy od lat.


Aktualna oferta

Dostępne bliźniaki >> 9
Powierzchnie bliźniaków>> 152 mkw
Ogród >> od 309 m² do 497 m²
Cena za 1 mkw >> 3 414 zł


Pełna lista dostępnych domów >>


Dom powinien być miejscem które cieszy, zapewnia spokój i komfort wypoczynku a także daje poczucie bezpieczeństwa. Chcemy tworzyć właśnie takie domy- by spełniały oczekiwania naszych Klientów i ich rodzin, tak by mogli cieszyć się ich wyglądem i wysoką jakością wykończenia przez długie lata i do którego zawsze chętnie będą wracać.


DLACZEGO NASZE DOMY?

Budujemy na lata. Co nas wyróżnia? Jakość, trwałość i nowoczesna technologia.

Kto z nas nie słyszał, że dom musi mieć solidny fundament? Dosłownie i w przenośni. Ponieważ każdą naszą inwestycję traktujemy jako wizytówkę firmy- dokładamy wszelkich starań by projekty domów były wybitnie funkcjonalne a jakość materiałów i wykonania na najwyższym poziomie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów renomowanych firm i dostawców. Jesteśmy pewni, że lata doświadczeń i zaufani partnerzy znajdują odzwierciedlenie w każdym naszym kolejnym projekcie.


DLACZEGO WŁAŚNIE TU?

Ponieważ wiemy jak ważna jest lokalizacja domu, starannie wybraliśmy miejsce w którym znajdziesz spokój i chwilę wytchnienia od zgiełku i szumu energicznego miasta jakim jest Wrocław a jednocześnie jedynie 15 km dzieli Twój dom od ścisłego centrum.
Wyjątkowy charakter Osiedla podkreśla atrakcyjne otoczenie: spokojne sąsiedztwo oraz cenne krajobrazowo tereny zielone (w najbliższym sąsiedztwie znajduje się las Mokrzański – największy kompleks leśny w granicach Wrocławia) a mimo to wszystko co niezbędne jest w pobliżu! Blisko Osiedla znajdziesz szkołę, przedszkole, przychodnię, fryzjera, sklepy czy restaurację.

Jesteśmy przekonani, że szybko docenisz piękno i spokój otaczającej przyrody na skraju Wrocławia oraz bliską odległość i komfortowy dojazd do centrum tętniącego życiem miasta.

To idealne połączenie które sprawi, że Słoneczne Marszowice II to Twoje miejsce, Twój dom.


Ulica: Grębocicka
Miasto:
Kod pocztowy: 54-078
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 7476
Cena: 3 414 zł/mkw

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty