Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Przystań pod lasem

ul. Główna 28, Brzezinki, Brzezinki, Jelcz Laskowice
dodaj do ulubionych
964

Opis inwestycji

ŻYJ TAM, GDZIE INNI PLANUJĄ ODPOCZYNEK.

Życie to często sztuka poszukiwania kompromisów, co zwykle oznacza, że z czegoś musimy rezygnować. Wiele jesteśmy w stanie zapłacić za możliwość złapania chwili relaksu na świeżym powietrzu i uwolnienia głowy od palących problemów. Ale prawie zawsze poświęcić musimy czas na dojazd. Czas, którego choć wszyscy mamy tyle samo, zawsze nam go brakuje. Pomyśl, jak zmienić mogłoby się Twoje życie, gdyby Twój dom otaczał piękny i duży ogród, tuż za rogiem czekała na Ciebie plaża, a cała okolica wpisana byłaby w bujną i gęstą zieleń, będącą synonimem wypoczynku. W takim miejscu relaks przybiera zupełnie inną formę, która dostępna jest dla Ciebie zawsze – kiedy tylko tego chcesz i potrzebujesz. W takim miejscu odpoczynek to ciągły stan, którego praca stanowi jedynie przyjemne przerywniki.


Aktualna oferta

Dostępne domy >> 13 domów
Powierzchnie domów >> 139,25 m²
Powierzchnia działek >> od 744 do 755 m²


Pełna lista dostępnych domów >>


BĄDŹ ARCHITEKTEM WŁASNEGO SZCZĘŚCIA.

Zaprojektuj dom, o jakim marzysz. Wybierz standard wykończenia, który w możliwie największym stopniu odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom. Oszczędź przy tym cenny czas, ponieważ to my zadbamy o wszystko, czego potrzebujesz i zajmiemy się tym, co będzie do zrobienia. Nasi projektanci pomogą nakreślić Ci wizję wnętrz Twojego domu – jako całości i każdego z pomieszczeń osobno, nasi specjaliści dostarczą każdy element wykończenia, który składa się na jeden z trzech dostępnych pakietów. Tobie pozostanie tylko wprowadzić się.


TECHNOLOGIA

Inwestycja Przystań pod lasem realizowana będzie z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Trwałość, niezawodność, ale też estetyka będą podstawą całego osiedla i każdego domu z osobna. Na koncepcję technologiczną Przystani pod lasem składają się:

– płyty fundamentowe – wykonane będą z mieszanki betonowej, zbrojone dołem i górą. Zbrojenie zaprojektowano w technologii prefabrykowanych siatek zgrzewanych z dodatkowymi prętami zbrojenia, miejscowo dozbrojone prętami prostymi. Zastosowanie takiego rozwiązania daje dodatkowe korzyści: stabilne posadowienie (brak mikropęknięć ścian, tynków), energooszczędność (ok 40 % mniej kosztów ogrzewania w stosunku do tradycyjnych ław), zdrowy klimat w domu (brak wilgoci, podciągania kapilarnego)oraz trwałość konstrukcji (brak osiadania fundamentów).

– ściany szczytowe zewnętrzne – w pełni zintegrowany element prefabrykowany, pełniący funkcję elementu nośnego, jednocześnie stanowiący rodzaj estetycznego zewnętrznego wykończenia. Dodatkiem będzie element wykończeniowy w postaci pokrycia domu warstwą farby silikonowej.

– ściany szczytowe wewnętrzne – bez tynków, idealną, gładką powierzchnię nada im technologia podwójnego płytowania. Ściany składać się będą z dwóch warstw materiału; płyty osb oraz odpornej na pęknięcia płyty gipsowo-kartonowej.

– ściany wewnątrzlokalowe – profil stalowy zapewni sztywność całej konstrukcji, wełna wykorzystana zostanie jako materiał akustyczny, obustronnie wykorzystana będzie też technologia podwójnego płytowania. W przypadku tych ścian również będą tu dwie warstwy materiału; płyta osb, płyta gipsowo-kartonowa – dzięki czemu ściana uniesie każdy ciężar i będzie dodatkowo odporna na pęknięcia.

– konstrukcja dachu – gotowe elementy nowoczesnej stolarki budowlanej, powstałej z wysokojakościowego drewna szwedzkiego, łączonego silnie prasowanymi metalowymi łącznikami Mitek o kontrolowanej komputerowo trwałości złącza.

– strop nad parterem domu – Posi Joist – Post Joist, czyli kombinacja elementów drewnianych (górnego i dolnego pasa), połączonych ze sobą za pomocą krzyżulców wykonanych z blach stalowych, zwanych Posi Strut. Bardzo sztywna, stabilna i jednocześnie lekka belka stropowa. Dzięki tej technologii możliwe było elastyczne zaprojektowanie przestrzeni każdego domu z zachowaniem bardzo dobrej izolacyjności akustycznej i termicznej.

– strop nad garażem – filigran

– pompa ciepła typu powietrze – ekologiczne, wydajne, oszczędne w eksploatacji ogrzewanie

– ogrzewanie podłogowe – Dzięki takiemu rozwiązaniu cała powierzchnia domu jest jednolicie i wydajnie ogrzewana. Brak wiszących kaloryferów, które często zaburzają estetykę aranżacji wnętrz.

– system rekuperacji – oszczędność przy ogrzewaniu domu poprzez odzysk energii, przy jednoczesnym braku kominów. Odzyskiwania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła dostarcza świeże, zewnętrzne i filtrowane powietrze, usuwając to zużyte o wysokiej zawartości CO2. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach.

– system odzyskiwania deszczówki – oszczędność w ilości zużytej wody przy podlewaniu ogrodu.

– bezzłączowy system instalacji wodnej – prawie w 100 % wyeliminowanie możliwych do pojawienia się nieszczelności instalacji wodnej w domu.

– internet – światłowody, najnowocześniejsza w Polsce technologia zapewniona przez dostawcę usługi Orange.

– zewnętrzne aluminiowe okiennice – dające zaciemnienie i zwiększające bezpieczeństwo, charakteryzujące się nowoczesną stylistyką – brak wrażenia szczelnie zamkniętego domu jak w przypadku zewnętrznych rolet. Okiennice nie zabierają światła dziennego, nie posiadają zbędnych listew i są łatwe w utrzymaniu czystości.


Ulica: ul. Główna 28, Brzezinki
Miasto:
Dzielnica:
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 8320
poddasze
ogrzewanie podłogowe
kominek
podwórko
taras
prywatna plaża

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty