Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Port Popowice

ul. Popowicka, Wysoka, Popowice
dodaj do ulubionych
967

Opis inwestycji

Port Popowice to projekt realizowany przez Vantage Development we współpracy z firmą Rank Progress. Na obszarze o powierzchni ok. 14 ha przy ulicach Wejherowskiej oraz Białowieskiej we Wrocławiu zaplanowano powstanie unikalnej inwestycji mieszkaniowej z funkcjami usługowymi oraz powierzchnią komercyjną.


Aktualna oferta

Dostępne mieszkania >> 159 mieszkań
Powierzchnie mieszkań >> od 36,75 do 83,97 mkw
Liczba pokoi >> 2, 3, 4 -pokojowe.

Cena za 1 mkw >> skontaktuj się z deweloperem


Pełna lista dostępnych mieszkań >>


Dawny Port Popowice stał się inspiracją dla architektów, którzy stworzyli nową wizje tego miejsca, łączącą jego bogatą historię z nowoczesnym designem. Znakomita lokalizacja, wysoki standard wykonania oraz rozmach, z jakim planowana jest realizacja inwestycji z pewnością wyróżni ją na wrocławskim rynku mieszkaniowym.

 

 

KILKA FUNKCJI JEDNO MIEJSCE

Koncepcja Portu Popowice zakłada powstanie całkowicie samowystarczalnej inwestycji, która będzie łaczyć w sobie róznorodne funkcje. Mieszkania i powierzchnie biurowe uzupełnione zostaną lokalami uslugowymi oraz ogólnodostepnymi strefami relaksu. W naszej wizji planujemy, że życie mieszkańców będzie toczyć się wokół basenu portowego – serca inwestycji.

 

 

NOWOCZESNOŚĆ Z HISTORĄ W TLE

Nowa inwestycja będzie nawiązywać do 100 – letniej historii dawnego Portu Popowice. Inspiracje tradycją będzie można dostrzec w motywach dekoracyjnych części wspólnych budynków i elementach małej architektury projektu.

Koncepcja inwestycji łączy w sobie przeciwstawne bieguny: tradycję z designem, centrum miasta z bliskością natury, przeszłość i przyszłość. Ten wyjątkowy mariaż z niezwykłą atmosferą dawnego portu w tle sprawi, że projekt Port Popowice rozbłyśnie pełnym blaskiem na mapie wrocławskich inwestycji.

 

 

AKTUALNIE W REALIZACJI

Aktualnie realizujemy trzy budynki od strony ulicy Popowickiej, w których powstanie łacznie około 400 komfortowych mieszkań. Do oferty, jako pierwsze, trafi 159 lokali z budynku A. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony lub tarasy, idealnie wkomponowane w wyrafinowaną elewację budynków. Przyszli mieszkańcy Portu Popowice mogą wybierać spośród lokali o powierzchniach od 29 do 84 m2. Funkcjonalne mieszkania, części wspólne akcentujace portowość projektu i rozległy parking podziemny, sprawią, że komfort życia codziennego osiagnie zupełnie nowy wymiar.

 

 

 

 

 

POPOWICE – i ZIELEŃ i CENTRUM

Jednym z głównych atutów projektu jest jego doskonała lokalizacja. Obszar inwestycji znajduje się w świetnie skomunikowanej części Wrocławia tuż obok Parku Zachodniego oraz Parku Popowickiego. Wiele osób sądzi, że mieszkanie poza miastem jest jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych. Port Popowice będzie łączyć wszystkie atuty życia w dużej aglomeracji z komfortowym wypoczynkiem na łonie natury.

 

 

SPORT I REKREACJA

W sąsiedztwie terenu inwestycji znajdują się liczne tereny spacerowo-biegowe, zlokalizowane w obu parkach oraz wzdłuż nadbrzeża Odry.  Aktywnie wypoczywac można także w pobliskiej Hali Orbita pływając w basenie, a zimą doskonaląc umiejetnosci jazdy na łyżwach. Latem natomiast, zlokalizowana niedaleko plaża miejska, przyciągać będzie atmosferą relaksu i pięknym widokiem na rzekę.

Mieszkańcy Portu Popowice będą mieli wiele możliwości, aby w atrakcyjny sposób zaplanować wypoczynek bez uciążliwych dojazdów. Zaoszczędzony w ten sposób czas poświęcą na to, co naprawdę dla nich ważne.

 

 

Ulica: ul. Popowicka
Miasto:
Dzielnica:
Kod pocztowy: 54-236
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 7276

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Podobne oferty

Sprzedaż

Wysoka Chabrowa

5 300 zł/mkw
Projekt Wysoka Chabrowa Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy u [more]
Projekt Wysoka Chabrowa Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy u [more]

Porównaj oferty