Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Osiedle Scandi

Sygnałowa, Jagodno, Okolice Wrocławia
dodaj do ulubionych
915

Opis inwestycji

Zamieszkaj w domu przy parku!

Osiedle Scandi to nowa inwestycja Grupy Deweloperskiej Scandi Home, która powstaje na wrocławskim Brochowie. Doskonała lokalizacja, zielona okolica, dynamicznie rozwijająca się dzielnica i powstające nowe inwestycje infrastrukturalne, a także elastycznie zaprojektowana przestrzeń zarówno w samych domach, jak i na całym osiedlu powodują, że Osiedle Scandi jest idealnym do życia miejscem dla wszystkich, którzy poszukują własnego domu w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia.


Lokalizacja jest obok ceny kluczowym kryterium, na podstawie którego decydujemy o wyborze tej czy innej nieruchomości. Wiąże się z nią szereg czynników, które każdego dnia mają wpływ na nasze życie.

W większości przypadków wybór lokalizacji oznacza kompromis pomiędzy ceną a liczbą wiążących się z nią atutów. Zieleń, cisza i spokój to nie są cechy charakterystyczne dla ścisłego centrum miasta. Na drugim biegunie jest możliwość dojścia do pracy bez korzystania z samochodu czy środków komunikacji miejskiej, o co z kolei trudniej oddalając się od centrum. Im bliżej, tym oczywiście drożej, wiele zależy też od metrażu, standardu wykończenia, a nawet piętra czy strony, w którą zwrócone są okna mieszkania, apartamentu czy domu.

 

Miasto na wyciągnięcie ręki

Głównym założeniem w procesie tworzenia i projektowania inwestycji Osiedle Scandi było właśnie wyjście na przeciw wszystkim, którzy na owym kompromisie chcieliby najbardziej skorzystać. Czyli mieszkać w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia, mając jednak wszystko to, co oferuje miasto na wyciągnięcie ręki.

Działka, na której powstaje osiedle, położona jest przy ulicy Sygnałowej, którą od dworca PKP dzieli jedynie 5 kilometrów. Odległość gwarantująca, szczególnie po ukończeniu przebudowy ulicy Buforowej, bezkolizyjny i szybki dojazd do centrum.

Dzięki takiemu położeniu inwestycji mieszkańcy zyskają też szereg dodatkowych atutów – bezpośredni dostęp do znajdującego się tuż obok Parku Brochowskiego oraz powstającej na granicy Jagodna i Brochowa infrastruktury rekreacyjnej.

 

Dogodna komunikacja i bezproblemowy transport

Jeśli jednak komuś nie po drodze jest z własnym samochodem, z pomocą przychodzi komunikacja miejska. Tuż przy samej inwestycji (przy ulicy Konduktorskiej) znajduje się przystanek, z którego odjeżdża autobus nr 133. Nim dostaniemy się m.in. na Tarnogaj, pod Uniwersytet Ekonomiczny, na Klecinę czy do Alei Bielany. Z kolei z przystanku przy ulicy Buforowej odjeżdżają autobusy 110, 225 czy 910, które dają już o wiele większe możliwości (np. 910 dowiezie nas do samej Galerii Dominikańskiej).

Ale jest też coś dla fanów kolei, która może być doskonałą alternatywą zarówno dla samochodu, jak i dla miejskiej komunikacji. Z dworca PKP Brochów do dworca Wrocław Główny w pięć minut dostaniemy się bardzo często odjeżdżającym się pociągiem (podobnie, jak w kierunku przeciwnym).

Osiedle Scandi to najnowocześniejsze osiedle domów jednorodzinnych we Wrocławiu, które położone jest tak blisko ścisłego centrum miasta. Dodatkowym atutem inwestycji będzie także jego wewnętrzna przestrzeń – szerokie ulice, duże ogrody oraz dodatkowe pasy zieleni dodadzą całemu projektowi wizualnego uroku, który stworzy daleki od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku krajobraz.


Ulica: Sygnałowa
Miasto:
Kod pocztowy: 52-130
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 7597

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty