Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Osiedle Przestrzenne

6 475 zł/mkw
Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa, Bielany Wrocławskie
dodaj do ulubionych
619

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Przestrzenne | Apartamenty z garażem i ogrodem
Osiedle Przestrzenne to inwestycja, w ramach której zrealizowane zostanie łącznie 28 apartamentów jedno oraz dwukondygnacyjnych z ogrodami i garażami w wariancie usytuowanym na parterze.


Aktualna oferta
Cena za 1 mkw >> od 6475 zł
Dostępne mieszkania >> 5 lokali
Powierzchnia bliźniaka >> 92,66  mkw
Powierzchnia działki >> 132 mkw
Liczba pokoi >> 4 – pokojowe.


Pełna lista dostępnych mieszkań >> 


Nowy wymiar Bielan
Projekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań. Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach, z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje.

Lokalizacja
OSIEDLE PRZESTRZENNE znajduje się przy ul. Sosnowej w Bielanach Wrocławskich. Takie położenie oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych i niskiej zabudowy wielorodzinnej gwarantują ciszę i spokój. Usytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikację zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy oraz autostrady A4. Rozbudowana, dostępna w zasięgu kilku minut jazdy samochodem infrastruktura w tym liczne sklepy , placówki szkolno-przedszkolne, Aquapark, restauracje, zamek Topacz, centrum sportowe Matchpoint, Centrum handlowe Aleja Bielany, Centrum handlowe Auchan czy kompleks kinowy -wszystko to sprawia, że na Sosnowej mieszka się po prostu przyjemnie.

Standard wykończenia
Wszystkie mieszkania posiadają własne ogrody. DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi: ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki. Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.
Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE PRZESTRZENNE , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych ,w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 91m2 na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka. W drugim etapie dostępne będą również apartamenty parterowe, które także stwarzają możliwość ciekawej aranżacji : 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienka o łącznej powierzchni 81m2.

Ulica: Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 8565
Cena: 6 475 zł/mkw
Powierzchnia: 92,00 m2

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty