Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Osiedle Kwiatowe

4 351 zł/mkw
Domasław, Domasław
dodaj do ulubionych
780

Opis inwestycji

Dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej
Projekt Osiedle Kwiatowe w Domasławiu stanowi zespół dwupoziomowych lokali mieszkalnych, z których wszystkie posiadają ogrody, a garaże są dostępne w większym wariancie metrażowym.


Aktualna oferta
Cena za 1 mkw >> od 4351 zł
Dostępne mieszkania >> 5 mieszkań
Powierzchnie mieszkań >> 102,8 – 137  mkw
Powierzchnie działek >> 139 – 379 mkw
Liczba pokoi >> 3, 4 – pokojowe.


Pełna lista dostępnych mieszkań >> 


Realizacja Inwestycji
W ramach inwestycji zrealizowany zostanie jeden budynek trzylokalowy oraz 8 budynków czterolokalowych, w których usytuowane będzie łącznie 35 mieszkań

Projekt domów
Domy zostały zaprojektowane jako połączenie prostoty i elegancji, układy pomieszczeń dostosowano do potrzeb przyszłych Klientów dbając o zwiększenie możliwości ciekawej i funkcjonalnej aranżacji. Inwestycja będzie wykonana w wysokim standardzie, najnowszych technologiach, z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizacje DŚ DEVELOPMENT.

Tu czujesz się komfortowo
Projekt Osiedla Kwiatowego został powierzony w ręce profesjonalnego biura architektonicznego dzięki czemu wszystkie układy mieszkań zostały stworzone z myślą o ich przyszłych właścicielach, a konkretniej ich komforcie mieszkalnym. W mniejszych lokalach o pow. użytkowej 102,80m2 na parterze znajduje się: kuchnia, salon z jadalnią, toaleta oraz kotłownia na piętrze natomiast trzy pokoje oraz łazienka.
Mieszkania 137,90m2 posiadają garaż, kuchnie, salon z jadalnią, toaletę, garderobę, pomieszczenie techniczne na parterze i łazienkę, trzy przestronne pokoje wraz z dodatkową garderobą na piętrze.

Ulica: Domasław
Miasto:
Kraj: Polska
Open In Google Maps
Numer oferty : 8559
Cena: 4 351 zł/mkw
Powierzchnia: 102,00 m2

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty