Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

Osada Leśna

3 689 zł/mkw
Ligota Polska
dodaj do ulubionych
1202

Opis inwestycji

Rozpoczęta w ubiegłym roku inwestycja Osada Leśna znajduje się w pobliżu miejscowości Poniatowice. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się okolicy, która przyciąga coraz większą liczbę mieszkańców. To miejsce wyróżnia dogodna lokalizacja, malownicze krajobrazy oraz przyjazna atmosfera w sąsiedztwie nowoczesnych domków jednorodzinnych.


Aktualna oferta

Dostępne domy >> 12
Powierzchnia mieszkalna >> 119 mkw
Powierzchnia działki >> do 930 mkw

Cena  >> 439 000 zł za dom w klasie standard

 

Domy skoncentrowane są w kameralnym, zamkniętym osiedlu usytuowanym w bezpiecznej, cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Dogodny dojazd zapewnia szybkie dostanie się do większych miast takich jak Oleśnica, Syców czy Wrocław. W pobliżu znajdują się: Droga Wojewódzka DW 448 oraz
Droga Ekspesowa S8.

Osada Leśna to kompleks domów jednorodzinnych budowanych z materiałów najwyższej jakości, najlepszych producentów wykonanych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Domy spełniają wszelkie normy budowlane, użytkowe i funkcjonalne.


Każdy dom ( klasa Standard i Premium) budowany jest z takich samych materiałów.

Ogród to miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu, zabawę, relaks czy spotkania towarzyskie. Dlatego też ważne jest umiejętne zaaranżowanie takiej przestrzeni, jego właściwe wykonanie przez specjalistów, tak by w przyszłości wymagał jak najmniejszych nakładów pracy a mieszkańcy mogli jak najwięcej czasu spędzać na wypoczynku w swoim kolorowym ogrodzie.


Każdy z domów posiada dużą działkę, na której klient ma możliwość wykonania ogrodu wedle własnego pomysłu lub może zlecić zaprojektowanie i wykonanie ogrodu naszej firmie.

Możesz również zlecić projekt i wykonanie naszej firmie. Współpracujemy z architektami ogrodów oraz z firmami specjalizującymi się w kompleksowym wykonaniu ogrodów.

Zdjęcia przedstawiają przykładową realizację ogrodu w klasie Premium.


Numer oferty : 8306
Cena: 3 689 zł/mkw
Powierzchnia: 119,00 m2
Parter
Parter
Piętro
Piętro

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty