Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

VANTAGE DEVELOPMENT

ul. Zakładowa 13E | Wrocław | m.jetz@vantage-sa.pl

O nas

Vantage Development należy do grona najdynamiczniej rozwijających się deweloperów w Polsce, zajmując od lat miejsce jednego z liderów na rynku nieruchomości Dolnego Śląska. Głównym obszarem działalności spółki jest Wrocław. To właśnie w stolicy regionu, dekadę temu, Vantage Development rozpoczęło realizacje pierwszych projektów i wciąż z powodzeniem realizuje tu nie tylko inwestycje mieszkaniowe (m.in Promenady Wrocławskie, Login City, Dorzecze Legnickiej), ale również komercyjne (Promenady Business Park).  


W 2016 roku Vantage Development rozpoczęła działalność w Warszawie, gdzie w trakcie realizacji znajdują się obecnie trzy projekty mieszkaniowe – Living Point Mokotów, Dom Saski oraz Vena Mokotów. 

Główną cechą i podstawową zaletą prowadzonych przez spółkę projektów jest ich lokalizacja – wszystkie inwestycje Vantage Development położone są w niewielkiej odległości od ścisłych centrów miast (Wrocławia i Warszawy). Dzięki wyjątkowym koncepcjom architektonicznym oraz dostosowanej infrastrukturze kształtują i rozwijają przestrzeń publiczną. Tworzą także unikatowe i wygodne miejsca do życia i pracy, wspierając tym samym rozwijanie miejskich społeczności. 

Najważniejszym i największym zarazem przedsięwzięciem dewelopera jest nowo powstająca dzielnica Wrocławia – Promenady Wrocławskie. Unikalny w skali kraju projekt położony na powierzchni 15 hektarów na stałe zmienia krajobraz miasta. Spośród dziesięciu planowanych etapów mieszkaniowych pięć zostało już ukończone i przekazane klientom.

W trakcie realizacji jest także etap VI. Integralną częścią dzielnicy jest projekt komercyjny – Promenady Business Park, na który składają się dwa nowoczesne biurowce Promenady Epsilon oraz Promenady Zita. 

Vantage Development jest aktywnym uczestnikiem wielu ważnych wydarzeń związanych z rozwojem Wrocławia, wspierając istotne inicjatywy i biorąc udział w wielu miejskich projektach. Jednym z nich są Nowe Żerniki – koncepcja będąca efektem współpracy miasta oraz najważniejszych wrocławskich deweloperów, która zakłada powstanie nowej dzielnicy oferującej mieszkania w atrakcyjnych cenach i dostępnych szerokiej grupie odbiorców. 

Spółka działa także aktywnie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, wspierając zarówno przedsięwzięcia kulturalne, jak i społeczne. Regularnie współpracuje z wrocławską Akademią Sztuk Pięknych, wspiera Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, prowadzi także edukacyjno-poradnikowy projekt „Mieszkaj świadomie”, który stara się odpowiedzieć na najważniejsze pytania i zagadnienia związane z procesem zakupu mieszkania. 

Vantage Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej największych i najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości, która od przeszło 15 lat dba o dobrą kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. 

Napisz do nas

Schedule a showing?

Nasze oferty

Wszystkie (1)
Nowe mieszkania (1)
Sprzedaż

Port Popowice

Port Popowice to projekt realizowany przez Vantage Development we współpracy z firmą Rank Progress. Na obszarze o p [more]
Port Popowice to projekt realizowany przez Vantage Development we współpracy z firmą Rank Progress. Na obszarze o p [more]

Oceń dewelopera

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty