Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

PSG Deweloper

ul. B. Chrobrego 8 | Trzebnica | biuro@psgdeweloper.pl

O nas

Nasza spółka od momentu powstania zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji związanych z budownictwem mieszkaniowo-usługowym. Zdobyte doświadczenie w postaci zrealizowanych ponad 300 lokali mieszkalnych i usługowych oraz stała współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwoliły stworzyć nam firmę deweloperską której ambicją jest realizacja najlepszej oferty mieszkaniowej, a celem nadrzędnym jest satysfakcja i zadowolenie jej Klientów.

Projektując i realizując nasze inwestycje korzystamy z najnowszych, ale także i z tradycyjnych rozwiązań techniczno-materiałowych. Z jednej strony stosujemy najbardziej zaawansowane technologicznie elementy z zakresu termo- i hydroizolacji, lecz z drugiej strony nie zapominamy o dobrze znanych i sprawdzonych naturalnych materiałach takich jak miedź czy ceramika. Osobiście dokładamy wszelkich starań aby wykonanie wszystkich robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji  było jak najlepszej jakości.

Podczas całego procesu budowlanego jesteśmy z naszymi Klientami w stałym kontakcie, traktując każdego indywidualnie. Realizacja rozmieszczeń instalacji wewnętrznych mieszkań następuje po ustaleniu ich z Klientami. Mając na uwadze wygodę i komfort naszych Klientów stale podwyższamy standard naszych projektów inwestycyjnych poprzez zastosowanie dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak windy czy centralne stacje uzdatniania wody. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć o sobie: Budujemy lepiej!

Napisz do nas

Schedule a showing?

Nasze oferty

Wszystkie (1)
Nowe mieszkania (1)
Sprzedaż

Osiedle Bukowe II

„Bukowe Osiedle II” to kontynuacja naszej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Oleśnickiej w Trzebnicy. [more]
„Bukowe Osiedle II” to kontynuacja naszej inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Oleśnickiej w Trzebnicy. [more]
46,00 m2full info

Oceń dewelopera

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty