Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

PCG

ul. Życzliwa 19 | Wrocław | kontakt@pcg.pl

O nas

Jesteśmy deweloperem, który tworzy inwestycje wyróżniające się na tle oferty deweloperskiej. Co to oznacza? Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi, które przedstawiają koncepcje nieruchomości pięknych i funkcjonalnych. Dużo czasu poświęcamy na dobre zaplanowanie inwestycji, mieszkań, osiedla, przestrzeni wspólnych, tworząc w efekcie spójną koncepcję, w której po prostu chce się mieszkać i żyć.

Do tej pory zrealizowaliśmy 8 zadań inwestycyjnych mieszkaniowych i biurowych: gotowe 3 etapy osiedla Słoneczny Ołtaszyninwestycje Kukuczki 7 i Ritmo Park oraz wkrótce zakończone Primera Gagarina 5 i I część inwestycji Nova Sołtysowicka. Obecnie trwają prace przygotowawcze lub budowlane nad czterema kolejnymi – Futuria MaśliceWUWART (Nowe Żerniki) oraz drugi etap Nova Sołtysowicka (Sołtysowice).

Oprócz mieszkań, tworzymy również inwestycje komercyjne – nowoczesne biura i lokale usługowe. W 2016 roku na wrocławskich Krzykach powstało centrum łączące przestrzeń biznesową z kreatywną – Krzycka Business Park, gdzie również cała firma PCG ma swoją główną siedzibę.

Od 2014 roku PCG sp. z o.o. (dawniej Partner Capital Group) jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). Bierzemy aktywny udział w pracach wrocławskiego oddziału PZFD Wrocław, który zgodnie ze swoim motto „buduje Wrocław i wyznacza standardy w branży deweloperskiej”.

Od 2016 roku Piotr Baran, prezes PCG Sp. z o.o. jest wiceprezesem PZDF Wrocław – wrocławskiego oddziału związku i zasiada w Radzie Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Głównym zadaniem PZFD oraz lokalnych oddziałów związku jest dbałość o przejrzystość rynku deweloperskiego na szczeblu krajowym i lokalnym, w tym zabezpieczanie klientów w procesie zakupu mieszkania i firm deweloperskich w zakresie prowadzenia inwestycji mieszkaniowych.

Jako PCG – w ramach struktur PZFD – przyczyniamy się do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych dla rynku wrocławskiego oraz wspólnie z pozostałymi partnerami branżowymi dbamy o edukację klientów i zrównoważony rozwój miasta Wrocław, cyklicznie współorganizując wydarzenia edukacyjne, targowe i konferencje.

Napisz do nas

Schedule a showing?

Nasze oferty

Wszystkie (1)
Nowe mieszkania (1)

Primera

5 790 zł/mkw
Primera to inwestycja PCG, która powstaje w południowo-zachodniej części Wrocławia. Kameralny projekt, z dużymi ogr [more]
Primera to inwestycja PCG, która powstaje w południowo-zachodniej części Wrocławia. Kameralny projekt, z dużymi ogr [more]
PCG

Oceń dewelopera

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty