Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

DOM.developer WROCŁAW

ul. Sienkiewicza 28/1 | Wrocław | biuro@dom-developer.pl

O nas

Spółki z grupy DOM.developer powstały w 2004 roku, otwierając się na działalność w obrębie lokalnego wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Ze względu na jego dużą chłonność i atrakcyjne perspektywy rozwoju w ostatnich latach stawialiśmy sobie za cel sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy nowoczesne oraz sprawdzone technologie i materiały.

Współpraca z nami to pewna wygrana. Tradycją naszej Spółki jest zabezpieczone, pełne finansowanie w zakresie wszystkich inwestycji, a wpłaty klientów lokowane są na wydzielonych i kontrolowanych przez bank finansujący, rachunkach powierniczych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

Cechuje nas doświadczenie w dolnośląskim rynku deweloperskim. Posiadamy aż 12 inwestycji zrealizowanych i 2 w trakcie realizacji. Dbamy o to, aby każda z nich została wykonana w najwyższym standardzie i wyjątkowej lokalizacji, a szeroka oferta spełniała oczekiwania naszych klientów pod kątem relacji ceny do jakości. Każdemu kontrahentowi umożliwiamy szybki dostęp do niezbędnych informacji oraz negocjacje zapisów umowy. Pielęgnujemy brak skrępowania w relacjach sprzedażowych oraz miłą atmosferę. Każdy projekt naszego autorstwa jest wyjątkowy: od ekskluzywnego biurowca po zielone osiedle w zabudowie szeregowej.

Napisz do nas

Schedule a showing?

Nasze oferty

Wszystkie (1)
Nowe mieszkania (1)
Sprzedaż

Rychtalska 20

6 500 zł/mkw
Twoja dobra decyzja na całe życie… …albo na jego wybrany fragment. Dlaczego to dobra decyzja? Inwestycja Rycht [more]
Twoja dobra decyzja na całe życie… …albo na jego wybrany fragment. Dlaczego to dobra decyzja? Inwestycja Rycht [more]

Oceń dewelopera

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty