Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

DEWELOPART FIDELIS

ul. Krzycka 82 | Wrocław | sprzedaz@dewelopart.pl

O nas

Szanowni Państwo,

Zdając sobie sprawę, że poszukiwanie i zakup mieszkania, to proces, który wymaga sporego zaangażowania, a decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień chcielibyśmy, aby współpracę z nami zapamiętali Państwo jak najlepiej. Najlepiej, bo otrzymali Państwo atrakcyjną ofertę. Najlepiej, bo nasza propozycja wprost trafiła w Państwa oczekiwania, najlepiej, bo profesjonalnie i sprawnie przebiegł cały proces zakupu.

Chcemy wierzyć, że każdy z Deweloperów o tym marzy.  My nie marzymy, my po prostu tak działamy. Przychodząc do nas, trafiacie Państwo pod opiekę: doświadczenia, kompetencji, zaangażowania, wsparcia podczas całego procesu zakupu. 

Każdego dnia, gdy Państwo zastanawiają się nad kupnem mieszkania – kierownik budowy nadzoruje prace na budowie, dział inwestycyjny negocjuje zakup najlepszych materiałów budowlanych, a dział handlowy poznaje Państwa potrzeby i oferuje najlepsze rozwiązania w konkretnym Państwa przypadku. Jednocześnie wszyscy razem,  każdego dnia, myślimy o tym, co jeszcze możemy zrobić, aby sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Nie musicie się zastanawiać, czy wybraliście dobrego dewelopera, który uwzględni wszystkie potrzeby i zapewni bezpieczeństwo transakcji: tak po prostu u nas jest.

Pewnie zadajecie sobie Państwo pytanie – kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić nowe standardy obsługi Klienta i jakości budowy. Oferujemy najlepsze lokalizacje, najwyższe standardy. Dbamy, abyście Państwo od początku do końca czuli się z nami komfortowo i bezpiecznie. Przeprowadzamy kompleksowo cały proces zakupu mieszkania – począwszy od wyboru lokalu, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu, po odbiór kluczy i przeniesienie własności nowej nieruchomości. Pomagamy także w uzyskaniu rabatów przy zakupie materiałów wykończeniowych do Państwa mieszkania, mebli oraz przy samej przeprowadzce.

Napisz do nas

Schedule a showing?

Nasze oferty

Wszystkie (1)
Nowe mieszkania (1)
Sprzedaż

Abitare

6 300 zł/mkw
ABITARE realizowane jest na Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób po [more]
ABITARE realizowane jest na Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób po [more]

Oceń dewelopera

You need to login in order to post a review

Porównaj oferty