Szukaj oferty
Szukaj oferty

3 000 zł/mkw do 20 000 zł/mkw

we found 0 rezultaty
Wyniki wyszukiwania dla

PCG | NOWE MIESZKANIA DOSTĘPNE OD RĘKI

Opublikował Redakcja DW w 11 lutego 2019
| 0
Potrzebujesz nowego lokum „na wczoraj”, albo dla rodziny, która zaraz się powiększy, albo po prostu nie masz zdrowia i czasu na czekanie, kiedy wymarzone, i opłacone, mieszkanie w końcu zostanie oddane do użytku i da się je zasiedlić? Gotowe mieszkanie od dewelopera – to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią, nie mogą lub nie chcą czekać na własne M. Przychodzisz, oglądasz, wybierasz, masz. Za gotówkę lub z dogodnym kredytem hipotecznym dobranym przez specjalistę.

METRAŻ I ROZKŁAD…
…wedle życzenia – od razu widzisz, jak to wygląda. Jak do salonu pasować będzie sofa, o której myślisz, lub stół, który już kupiłeś. Myślisz o dwupoziomowym lokum z fajnymi schodami? Niewykluczone, że deweloper zaproponuje ci je nawet w gratisie – taką promocję PCG oferuje w inwestycji PRIMERA. A może zamiast schodów gratis, oczekujesz upustu na całości? Miejsce postojowe, komórka lokatorska – warto zapytać o łączne rabaty, które oferuje deweloper – bywa, że jest to nawet kilkanaście tysięcy złotych oszczędności.

ZAPACH NOWOŚCI I JAKOŚCI  

Budynek i mieszkanie są nowiutkie. Materiały mają jeszcze „metki” wysokiej jakości, a technologia jest dostosowana do dzisiejszych i przyszłych realiów, np. normy technologiczne i innowacyjne rozwiązania typu Smart Home. Podobnie udogodnienia wokół – windy, parkingi, monitoring, czasem ogródki lub przestronne balkony czy tarasy.

PCG Primera Gagarina Gotowe Mieszkania Wrocław 6

NIE POPSUŁEŚ? NIE ZAPŁACISZ!

Nie martw się na wejściu remontami. Wszystko jest nowe! Jeśli jednak jakaś usterka się ujawni (np. niedomykające się drzwi czy okna czy np. kłopot z podłączeniem mediów), deweloper naprawi ją w ramach udzielonej gwarancji. Pamiętaj: to nie działa, gdy sam coś popsujesz.

 

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ…

…pieniędzy zostanie ci w kieszeni po kupieniu gotowego mieszkania od dewelopera. Na czym oszczędzasz? Na podatku od czynności cywilnoprawnych. Teraz to 2% od wartości nieruchomości. Płacą go zaś nabywcy lokali na rynku wtórnym. Zapytaj o ofertę doświadczonych doradców – PCG – innowacyjny deweloper z Wrocławia, który stawia na nieprzeciętną architekturę osiedli mieszkaniowych, części wspólnych i sportowych urządzeń dostępnych w ramach inwestycji lub w ich najbliższej okolicy.

źródło >> www.pcg.pl
  • Deweloperze korzystasz z Instagrama? Pochwal się swoja inwestycją.
    Wystarczy w opisie fotki dodać hashtag #deweloperwroclaw

  • #deweloperwroclaw

  • Reklama
Porównaj oferty